Novinky

19.08.2021 Léto s DDM Štětí

Po delší době byl úspěšně obnoven tábor pro rodiče a děti, který je přizpůsoben dětem od 2 do 6 let. Pro děti byl přichystán pohádkový program v krásné přírodě u hradu Sloup. Dále navazovaly 3 turnusy pobytových táborů pro děti od 6 do 15 let. Kromě celotáborových her si děti užily výlety, adrenalin, koupání, oheň, diskotéky a mnoho dalšího. Předposlední prázdninový týden probíhal příměstský tábor, kdy děti navštívily zábavní park Mirakulum, muzeum her Cibien´s corner a History park Ledčice. Také si protáhly svaly při sportovním dnu. Zakončení proběhlo na městském koupališti ve Štětí. Na všechny tábory nás bezpečně vozil pan Jiří Voleman a jeho řidiči, za což jim patří dík. Děkujeme také firmě Sozol za poskytnutí sponzorského daru na letní tábory. Pracovníci DDM Štětí

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Klientské centrum - přihlášení

Pokud se chcete přihlásit do kroužku, najděte si svůj kroužek, rozklikněte ho a poté klikněte na Chci se přihlásit online. Pokud nemáte ještě v klientském centru svůj účet, založte si ho kliknutím na Nový účet (vpravo nahoře). 
Pokud se chcete podívat na platbu nebo změnit údaje, můžete jednoduše opět v klientském centru. Pro přihlášení do klienstkého centra klikněte na https://ddmsteti.iddm.cz/prihlaseni.
Pokud máte problémy s přihlášením do kroužku (např. po vyplnění všech údajů vám vyskočí hlášení, že účastník s tímto RČ již existuje), volejte v otevírací době na tel. 416 810 440.