Novinky

02.09.2020 MC Žabka v novém školním roce

Vážení návštěvníci našeho mateřského centra, vzhledem k anticovidovým hygienickým opatřením nás čeká několik změn ohledně provozu MC Žabka. Otevírací doba bude každý den zkrácena o půl hodiny, a to v dopoledních i odpoledních hodinách, z důvodu desinfekce hraček a prostor. Maximální počet přítomných je 10 dětí s doprovodem, maximálně 1 dospělý na 1 dítě. U vstupu je připravena desinfekce na ruce, její použití je povinné. Dospělí jsou povinni nosit ve vnitřních prostorách MC a DDM roušku, děti roušku v MC mít nemusí. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

16.08.2020 Poděkování

Děkuji všem vedoucím, zdravotníkům a všem ostatním, kteří pomáhali s přípravami a organizací letních dětských táborů za výborně odvedenou práci, které si moc vážím. Díky vám si děti užily spoustu legrace a odnesly si spoustu krásných zážitků. Ředitelka DDM Štětí D. Pištorová

11.05.2020 Poděkování za ochranné pomůcky

Děkujeme městu Štětí za jednorázové roušky a rukavice a paní ředitelce ZŠ T. G. Masaryka Gabriele Hruškové za dodání ochranných štítů.

02.05.2020 Nový termín na muzikál Kvítek Mandragory

Vážení přátelé, rodiče, děti, omlouváme se, zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je v termínu 16.5.2020 ZRUŠEN. Divadlo peníze za vstupenky nevrací. Nový termín konání je po dohodě s divadlem určen na 8. 11. 2020. Děkujeme za pochopení. Drahomíra Pištorová, ředitelka DDM Štětí.

Dokumenty k táborům

Vzhledem k epidemiologické situaci se změnily dokumenty k táborům. Nové tiskopisy jsou ke stažení níže. Změna se týká bezinfekčnosti, lékařský posudek může být pouze na našem tiskopisu a datum nesmí být starší než 25. 5. 2020. Přibyl dokument Ochrana zdraví a LTD.
Hygienicko-protiepidemická opatření MZČR si můžete přečíst 
zde.
Veškeré dokumenty budou v originále podepsány a předány v DDM, Horova 375 osobně nebo využijte schránku na vrátkách DDM. Děkujeme.

LTD Sloup v Čechách 4. 7. - 11. 7. 2020

bezinfekčnost 
lékařský_posudek 
Ochrana zdraví a LTD Sloup 
Přihláška Sloup 
Nástupní list Sloup 

LTD Doksy 11. 7. - 18. 7.
bezinfekčnost 
lékařský_posudek 
Ochrana zdraví a LTD Doksy 
Přihláška Doksy 
Nástupní list_Doksy 


Na letní příměstský tábor Cestou necestou (17. 8. - 21. 8. 2020)
jsou potřeba tyto dokumenty:

Přihláška na letní příměstský tábor 
Nástupní list 
Bezinfekčnost 
Lékařský posudek  nesmí být starší než 25. 5. 2020

Pokyny k příměstskému táboru jsou ke stažení zde.