12.12.2019 DDM Štětí a MC Žabka pomáhali Klokánkovi

MC Žabka uspořádalo v listopadu charitativní sbírku pro teplický Klokánek. Nápad se zrodil na letním pobytovém táboře ve Sloupu v Čechách, kde se vedoucí tábora setkali s "tetami" a dětmi z Klokánku a po vyslechnutí dětských příběhů chtěli pomoci. Celý měsíc listopad tak mohli zájemci nosit do MC potřeby pro Klokánek jako jsou plenky, hygienické potřeby, povlečení a různé pamlsky. Ty následně 12. prosince pracovnice MC Žabka osobně dovezly do Klokánku. "Chtěla bych velice poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli a podpořili ji," vyjádřila se s úsměvem Daniela Brníková, ředitelka Klokánku. Kolektiv DDM a MC Žabka děkuje všem, kteří sbírku podpořili a udělali radost dětem.

12.12.2019 Cukroví do Domu s pečovatelskou službou

Čas adventu je často plný shonu a stresu a lidé zapomínají přes všechny starosti na to, o čem tento vánoční čas je. Nezáleží přece na tom, kolik jídla bude na stole a kolik dárečků pod stromečkem. Lidé by se měli na chvilku zastavit, pomyslet na své blízké i ostatní. Vedoucí a děti z kroužku Vaření s Marcelkou se proto rozhodli udělat radost babičkám a dědečkům z Pečovatelského domu ve Štětí a napekli jim 3 druhy cukroví. Dnes jsme cukroví předali a věříme, že jsme jim tím udělali radost a zpříjemnili jim tak adventní čas.

Jarní příměstský tábor

Výlety do aquaparku Děčín, Iqlandia Liberec, Jump centrum Ústí nad Labem, Národní technické muzeum v Praze a návštěva kina - to vše vás čeká na našem příměstském táboře, který se koná v době jarních prázdnin. Je nutné se přihlásit a zaplatit do 10. 2. 2020 přímo v DDM nebo na tel. 416 810 440. Změna programu vyhrazena.

Kód 190062
Název Jarní příměstský tábor
Termín konání 24.02.2020 07:30 - 28.02.2020 14:00
Místo konání jiné