Novinky

12.12.2019 DDM Štětí a MC Žabka pomáhali Klokánkovi

MC Žabka uspořádalo v listopadu charitativní sbírku pro teplický Klokánek. Nápad se zrodil na letním pobytovém táboře ve Sloupu v Čechách, kde se vedoucí tábora setkali s "tetami" a dětmi z Klokánku a po vyslechnutí dětských příběhů chtěli pomoci. Celý měsíc listopad tak mohli zájemci nosit do MC potřeby pro Klokánek jako jsou plenky, hygienické potřeby, povlečení a různé pamlsky. Ty následně 12. prosince pracovnice MC Žabka osobně dovezly do Klokánku. "Chtěla bych velice poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli a podpořili ji," vyjádřila se s úsměvem Daniela Brníková, ředitelka Klokánku. Kolektiv DDM a MC Žabka děkuje všem, kteří sbírku podpořili a udělali radost dětem.

12.12.2019 Cukroví do Domu s pečovatelskou službou

Čas adventu je často plný shonu a stresu a lidé zapomínají přes všechny starosti na to, o čem tento vánoční čas je. Nezáleží přece na tom, kolik jídla bude na stole a kolik dárečků pod stromečkem. Lidé by se měli na chvilku zastavit, pomyslet na své blízké i ostatní. Vedoucí a děti z kroužku Vaření s Marcelkou se proto rozhodli udělat radost babičkám a dědečkům z Pečovatelského domu ve Štětí a napekli jim 3 druhy cukroví. Dnes jsme cukroví předali a věříme, že jsme jim tím udělali radost a zpříjemnili jim tak adventní čas.

Výlet do Tobogy

DDM Štětí připravuje v době ředitelského volna výlet busem do zábavního parku Toboga v Praze. Spousta atrakcí, trampolíny, stolní fotbálek a mnoho dalšího. Nutné se předem přihlásit a do 22. 10. zaplatit. S sebou pití. svačinu a kapesné (možnost si zakoupit oběd).

Kód 190055
Název Výlet do Tobogy
Termín konání 31.10.2019 08:00 - 17:00
Místo konání DDM Štětí
Hlavní vedoucí Kateřina Landová
Věková skupina 6-14 let
Sraz účastníků u DDM
V ceně zahrnuto 200,- vstup a 200,- doprava busem
Cena 400,- Kč