Novinky

12.10.2021 Poděkování za sponzorský dar

Děkujeme firmě Vigilante s.r.o. - Maluješ.cz za akrylové barvy a štětce, které darovali DDM Štětí.

11.10.2021 Muzikál Kvítek Mandragory

Prosíme všechny, kteří si zakoupili přes DDM vstupenku na představení Kvítek Mandragory o strpení. S divadlem vyjednáváme náhradní představení a termín. Děkujeme.

19.08.2021 Léto s DDM Štětí

Po delší době byl úspěšně obnoven tábor pro rodiče a děti, který je přizpůsoben dětem od 2 do 6 let. Pro děti byl přichystán pohádkový program v krásné přírodě u hradu Sloup. Dále navazovaly 3 turnusy pobytových táborů pro děti od 6 do 15 let. Kromě celotáborových her si děti užily výlety, adrenalin, koupání, oheň, diskotéky a mnoho dalšího. Předposlední prázdninový týden probíhal příměstský tábor, kdy děti navštívily zábavní park Mirakulum, muzeum her Cibien´s corner a History park Ledčice. Také si protáhly svaly při sportovním dnu. Zakončení proběhlo na městském koupališti ve Štětí. Na všechny tábory nás bezpečně vozil pan Jiří Voleman a jeho řidiči, za což jim patří dík. Děkujeme také firmě Sozol za poskytnutí sponzorského daru na letní tábory. Pracovníci DDM Štětí

Mateřské centrum Žabka


Vítejte na stránkách Mateřského centra Žabka,

které je tu pro vás a vaše děti již od roku 2010. Velice nás těší, že jsme od roku 2014 držitelem prestižního certifikátu "Společnost přátelská rodině".

Mateřské centrum není jen prostor, kam si můžete přijít hrát se svými dětmi, ale také místo, kde se můžete setkávat s ostatními rodiči a vyměňovat si zkušenosti, sdílet radosti i starosti každodenního života.


MC nabízí:
- pravidelné výtvarné, hudební a pohybové aktivity
- jednorázové akce na podporu tradic, sportovní, tvořivé apod.
- tvořivé aktivity pro maminky
- volnou hernu
- hlídání dětí.

Přijďte mezi nás, jste zváni!