Novinky

01.04.2021 Pečení jidášů pro DSCHB

Dne 31. 3. se linula celým domečkem DDM krásná vůně. To pracovníci DDM pekli velikonoční jidáše, které si poté vyzvedla paní Gabriela Pilařová a odvezla je babičkám a dědečkům do Domu s chráněnými byty. Byli jsme moc rádi, že jsme je mohli alespoň trošku potěšit v tomto velikonočním čase.

23.02.2021 Změna otevírací doby

Dočasná změna otevírací doby DDM Štětí: PONDĚLÍ - ČTVRTEK od 9 do 16 hodin PÁTEK od 9 do 12 hodin.

30.12.2020 Opětovné přerušení činnosti

Z důvodu nařízení vlády kvůli pandemiii covid-19 jsme nuceni opět přerušit činnost kroužků do odvolání. Od 4. 1. 2021 tedy kroužky probíhat nebudou. Prosíme, sledujte situaci a náš web či facebook, kde budeme zveřejňovat nové informace ohledně nastalé situace. Děkujeme a přejeme všem hodně zdraví.

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Mateřské centrum Žabka


Vítejte na stránkách Mateřského centra Žabka,

které je tu pro vás a vaše děti již od roku 2010. Velice nás těší, že jsme od roku 2014 držitelem prestižního certifikátu "Společnost přátelská rodině".

Mateřské centrum není jen prostor, kam si můžete přijít hrát se svými dětmi, ale také místo, kde se můžete setkávat s ostatními rodiči a vyměňovat si zkušenosti, sdílet radosti i starosti každodenního života.


MC nabízí:
- pravidelné výtvarné, hudební a pohybové aktivity
- jednorázové akce na podporu tradic, sportovní, tvořivé apod.
- tvořivé aktivity pro maminky
- volnou hernu
- hlídání dětí.

Přijďte mezi nás, jste zváni!