Novinky

27.06.2019 Anketa - Miniškolička v MC Žabka

Z došlých dotazníků vyplynulo, že o otevření Miniškoličky v uzavřeném kolektivu je menší zájem, nežli o službu hlídání dětí při běžném provozu MC tak, jak bylo doposud. Děkujeme všem, kteří se ankety zúčastnili. Od 2. září se na vás těšíme ve stejnou provozní dobu jako ve školním roce 2018/2019.

24.06.2019 Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, milé děti. Po prázdninách pro vás opět otevřeme mnoho kroužků, ze kterých si vybere opravdu každý. Již nyní máte možnost si na našich stránkách prohlédnout předběžnou nabídku kroužků. Vzhledem k tomu, že o tělocvičnách a jiných volných prostorech se bude rozhodovat teprve v září a také naši vedoucí budou teprve vědět, kdy budou mít volno, budeme upřesňovat a aktualizovat kroužky během září. Prosíme vás tedy o trpělivost.

21.03.2019 Půjčování hoverboardů

Děti, které navštěvují naší otevřenou hernu, si mohou bezplatně vypůjčit na zahradu DDM hoverboardy. Podmínkou je zvládnutí jízdy a užití ochranných pomůcek, které jsou u nás také k dispozici. Jezdit se může pouze v areálu DDM. Dále pro děti z herny nabízíme bezplatné zapůjčení pingpongových pálek a míčků. Na zahradě máme pingpongový stůl.

Mateřské centrum Žabka


Vítejte na stránkách Mateřského centra Žabka,

které je tu pro vás a vaše děti již od roku 2010. Velice nás těší, že jsme od roku 2014 držitelem prestižního certifikátu "Společnost přátelská rodině".

Mateřské centrum není jen prostor, kam si můžete přijít hrát se svými dětmi, ale také místo, kde se můžete setkávat s ostatními rodiči a vyměňovat si zkušenosti, sdílet radosti i starosti každodenního života.


MC nabízí:
- pravidelné výtvarné, hudební a pohybové aktivity
- jednorázové akce na podporu tradic, sportovní, tvořivé apod.
- tvořivé aktivity pro maminky
- volnou hernu
- hlídání dětí.

Přijďte mezi nás, jste zváni!