Novinky

30.06.2020 Přejeme všem krásné prázdniny

Krásné prázdniny plné skvělých zážitků s kamarády a báječných dobrodružství vám přeje kolektiv DDM Štětí. Budeme se na vás těšit opět v září.

09.06.2020 Poděkování - Dětský les

Děkujeme sponzorům Mondi a.s., KIZ Štětí a ZO OS Sepap-Štětí za finanční podporu na nákup odměn. Organizacím Tuláci Štětí, Hasiči Štětí, Štětské komunální služby a všem dobrovolníkům děkujeme za pomoc s uskutečněním akce Dětský les. Velice si vaší podpory a pomoci vážíme.

15.05.2020 MC Žabka uzavřeno

Mateřské centrum Žabka zůstává pro tento školní rok uzavřené z důvodu opatření proti koronaviru. Děkujeme za pochopení.

11.05.2020 Poděkování za ochranné pomůcky

Děkujeme městu Štětí za jednorázové roušky a rukavice a paní ředitelce ZŠ T. G. Masaryka Gabriele Hruškové za dodání ochranných štítů.

02.05.2020 Nový termín na muzikál Kvítek Mandragory

Vážení přátelé, rodiče, děti, omlouváme se, zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je v termínu 16.5.2020 ZRUŠEN. Divadlo peníze za vstupenky nevrací. Nový termín konání je po dohodě s divadlem určen na 8. 11. 2020. Děkujeme za pochopení. Drahomíra Pištorová, ředitelka DDM Štětí.

22.04.2020 Poděkování z onkologie Vinohrady

Opět se s vámi chceme podělit o radost z mailu, který nám přišel: "Vážená pani Pištorová a kolektiv DDM, chtěla bych Vám jménem kliniky a našich pacientů moc poděkovat za krásné roušky, které jste pro nás ušili. Naše každodenní práce bude veselejší a bezpečnější! S úctou, MUDr. Klaudia Regináčová Radioterapeutická a onkologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady." A my děkujeme všem zdravotnickým pracovníkům za jejich péči, obětavost a nasazení!

Deskovky

Deskovky aneb klub zábavné logiky a deskových her. Den a čas bude upřesněn podle přání většiny přihlášených.

Kód 190406
Název Deskovky
Místo konání DDM Štětí
Hlavní vedoucí Jaroslava Arazimová
Věková skupina 6-15 let
Jiná ujednání zdarma - termín konání bude upřesněn
Dny konání PO 15:30-17:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno