Novinky

23.02.2021 Změna otevírací doby

Ode dneška: 23.2. je změna otevírací doby. PONDĚLÍ - ČTVRTEK : od 9 do 16 hodin PÁTEK od 9 do 12 hodin.

30.12.2020 Opětovné přerušení činnosti

Z důvodu nařízení vlády kvůli pandemiii covid-19 jsme nuceni opět přerušit činnost kroužků do odvolání. Od 4. 1. 2021 tedy kroužky probíhat nebudou. Prosíme, sledujte situaci a náš web či facebook, kde budeme zveřejňovat nové informace ohledně nastalé situace. Děkujeme a přejeme všem hodně zdraví.

14.12.2020 Cukroví pro babičky a dědečky z DSCHB

V úterý 8. 12. 2020 jsme odvezli cukroví pro babičky a dědečky do Domu s chráněnými byty, které pro ně napekla naše šikovná školnice Marcelka Struhová. Doufali jsme, že jim tak uděláme alespoň trochu radost v době adventu, kdy se cítí možná trochu opuštěně vzhledem k nynější situaci. Podle jejich reakcí jsme poznali, že radost byla veliká, což nás moc potěšilo. Přejeme nejen jim, ale i vám všem hodně zdraví a spokojenosti a klidné vánoční svátky.

02.12.2020 MC Žabka otevřeno od pondělí 7. 12.

Od 7. 12. bude znovu otevřeno Mateřské centrum Žabka. Budou platit zpřísněná hygienická opatření. V MC bude omezen počet účastníků na 10 + 1 pedagog. (1 rodič + 1 dítě = 1 účastník.) Pokud chcete mít jistotu, že v daný čas budete do MC vpuštěni, doporučujeme si termín a čas předem rezervovat u Radky Špačkové - tel.734 441 766 nebo Kateřiny Trojanové - tel. 734 855 999. Cvičeníčko ani Zpívánky zatím probíhat nebudou. Děkujeme vám za pochopení a už se na vás moc těšíme.

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

11.05.2020 Poděkování za ochranné pomůcky

Děkujeme městu Štětí za jednorázové roušky a rukavice a paní ředitelce ZŠ T. G. Masaryka Gabriele Hruškové za dodání ochranných štítů.

Uskutečněné projekty

31.10.2020 Díky projektu "Zahrada nejen pro zvířátka" nám teď zahradu DDM zdobí dva vyvýšené záhony s květinami a bylinkami. Také se u nás již zabydluje všelijaký hmyz v hmyzích domečcích.

Projekt "Relaxační předzahrádka" nám zcela změnil prostor před hlavním vchodem. Starý a nevzhledný porost byl nahrazen novými květinami, fontánkou a dvěma lavičkami. Na zem se navezla mulčovací kůra a kamínky. Celý prostor se tím opticky zvětšil a zároveň zútulnil.

Poslední projekt s názvem "Hry na chodníku - rozvíjíme dětskou motoriku a vytváříme svět plný fantazie" nám umožnil nechat namalovat hry, které jsou vhodné jak pro nejmenší dětičky, tak školáky. Najdete zde hry na rozvoj myšlení, motoriky a rychlosti, i hry zábavné. Už se moc těšíme, až si je budou moci vyzkoušet i děti. My už jsme tu možnost měli a moc jsme se u toho pobavili. Také máme díky tomuto projektu nové krásné a velké pískoviště.

Ještě jednou děkujeme společnosti Mondi a.s., která nás dlouhodobě podporuje a umožňuje nám tak nabízet dětem stále něco nového a zajímavého.