Novinky

29.06.2021 Prázdniny jsou tady!

Pracovníci DDM Štětí přejí všem krásné a slunečné prázdniny plné skvělých zážitků, dobrodružství a nových přátelství. Těšíme se na vás opět v září.

23.06.2021 Mateřské centrum o letních prázdninách

V době letních prázdnin bude mateřské centrum otevřeno od 1.7. do 16.7. Pondělí až pátek 8 - 12 hodin. Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na vás opět v září.

17.06.2021 MC Žabka otevřeno i v červenci

MC Žabka bude pro registrované návštěvníky otevřeno v červenci v období od 1. 7. do 16. 7. od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 12.00 hod. Pokud nás budete chtít v tomto termínu navštívit, přijímáme rezervace na e-mail mczabka@post. cz. Těšíme se na vás.

31.05.2021 Dětský les (den) - pohádkové putování s Divadlem V Pytli

V sobotu 29. 5. od 14.00 hod. čekala u lesního hřiště Stračí na děti trasa s různými úkoly, které připravili pracovníci DDM Štětí a Divadlo V Pytli. Poté, co prošly kouzelnou branou, ocitly se ve světě pohádek a vyrazily na dobrodružnou cestu lesem. Na konci na ně čekala sladká odměna. Technický klub měl připravené stanoviště, kde si děti mohly vyrobit vlastní placku. Děkujeme za pomoc při organizaci dobrovolníkům, dětem z Tuláků a také KIZ Štětí. I přes vrtkavé počasí nás potěšila velká účast a milé ohlasy.

01.04.2021 Pečení jidášů pro DSCHB

Dne 31. 3. se linula celým domečkem DDM krásná vůně. To pracovníci DDM pekli velikonoční jidáše, které si poté vyzvedla paní Gabriela Pilařová a odvezla je babičkám a dědečkům do Domu s chráněnými byty. Byli jsme moc rádi, že jsme je mohli alespoň trošku potěšit v tomto velikonočním čase.

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Uskutečněné projekty

31.10.2020 Díky projektu "Zahrada nejen pro zvířátka" nám teď zahradu DDM zdobí dva vyvýšené záhony s květinami a bylinkami. Také se u nás již zabydluje všelijaký hmyz v hmyzích domečcích.

Projekt "Relaxační předzahrádka" nám zcela změnil prostor před hlavním vchodem. Starý a nevzhledný porost byl nahrazen novými květinami, fontánkou a dvěma lavičkami. Na zem se navezla mulčovací kůra a kamínky. Celý prostor se tím opticky zvětšil a zároveň zútulnil.

Poslední projekt s názvem "Hry na chodníku - rozvíjíme dětskou motoriku a vytváříme svět plný fantazie" nám umožnil nechat namalovat hry, které jsou vhodné jak pro nejmenší dětičky, tak školáky. Najdete zde hry na rozvoj myšlení, motoriky a rychlosti, i hry zábavné. Už se moc těšíme, až si je budou moci vyzkoušet i děti. My už jsme tu možnost měli a moc jsme se u toho pobavili. Také máme díky tomuto projektu nové krásné a velké pískoviště.

Ještě jednou děkujeme společnosti Mondi a.s., která nás dlouhodobě podporuje a umožňuje nám tak nabízet dětem stále něco nového a zajímavého.