19.08.2021 Léto s DDM Štětí

Po delší době byl úspěšně obnoven tábor pro rodiče a děti, který je přizpůsoben dětem od 2 do 6 let. Pro děti byl přichystán pohádkový program v krásné přírodě u hradu Sloup. Dále navazovaly 3 turnusy pobytových táborů pro děti od 6 do 15 let. Kromě celotáborových her si děti užily výlety, adrenalin, koupání, oheň, diskotéky a mnoho dalšího. Předposlední prázdninový týden probíhal příměstský tábor, kdy děti navštívily zábavní park Mirakulum, muzeum her Cibien´s corner a History park Ledčice. Také si protáhly svaly při sportovním dnu. Zakončení proběhlo na městském koupališti ve Štětí. Na všechny tábory nás bezpečně vozil pan Jiří Voleman a jeho řidiči, za což jim patří dík. Děkujeme také firmě Sozol za poskytnutí sponzorského daru na letní tábory. Pracovníci DDM Štětí

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Uskutečněné projekty

31.10.2020 Díky projektu "Zahrada nejen pro zvířátka" nám teď zahradu DDM zdobí dva vyvýšené záhony s květinami a bylinkami. Také se u nás již zabydluje všelijaký hmyz v hmyzích domečcích.

Projekt "Relaxační předzahrádka" nám zcela změnil prostor před hlavním vchodem. Starý a nevzhledný porost byl nahrazen novými květinami, fontánkou a dvěma lavičkami. Na zem se navezla mulčovací kůra a kamínky. Celý prostor se tím opticky zvětšil a zároveň zútulnil.

Poslední projekt s názvem "Hry na chodníku - rozvíjíme dětskou motoriku a vytváříme svět plný fantazie" nám umožnil nechat namalovat hry, které jsou vhodné jak pro nejmenší dětičky, tak školáky. Najdete zde hry na rozvoj myšlení, motoriky a rychlosti, i hry zábavné. Už se moc těšíme, až si je budou moci vyzkoušet i děti. My už jsme tu možnost měli a moc jsme se u toho pobavili. Také máme díky tomuto projektu nové krásné a velké pískoviště.

Ještě jednou děkujeme společnosti Mondi a.s., která nás dlouhodobě podporuje a umožňuje nám tak nabízet dětem stále něco nového a zajímavého.