Novinky

01.04.2021 Pečení jidášů pro DSCHB

Dne 31. 3. se linula celým domečkem DDM krásná vůně. To pracovníci DDM pekli velikonoční jidáše, které si poté vyzvedla paní Gabriela Pilařová a odvezla je babičkám a dědečkům do Domu s chráněnými byty. Byli jsme moc rádi, že jsme je mohli alespoň trošku potěšit v tomto velikonočním čase.

23.02.2021 Změna otevírací doby

Dočasná změna otevírací doby DDM Štětí: PONDĚLÍ - ČTVRTEK od 9 do 16 hodin PÁTEK od 9 do 12 hodin.

30.12.2020 Opětovné přerušení činnosti

Z důvodu nařízení vlády kvůli pandemiii covid-19 jsme nuceni opět přerušit činnost kroužků do odvolání. Od 4. 1. 2021 tedy kroužky probíhat nebudou. Prosíme, sledujte situaci a náš web či facebook, kde budeme zveřejňovat nové informace ohledně nastalé situace. Děkujeme a přejeme všem hodně zdraví.

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Uskutečněné projekty

31.10.2020 Díky projektu "Zahrada nejen pro zvířátka" nám teď zahradu DDM zdobí dva vyvýšené záhony s květinami a bylinkami. Také se u nás již zabydluje všelijaký hmyz v hmyzích domečcích.

Projekt "Relaxační předzahrádka" nám zcela změnil prostor před hlavním vchodem. Starý a nevzhledný porost byl nahrazen novými květinami, fontánkou a dvěma lavičkami. Na zem se navezla mulčovací kůra a kamínky. Celý prostor se tím opticky zvětšil a zároveň zútulnil.

Poslední projekt s názvem "Hry na chodníku - rozvíjíme dětskou motoriku a vytváříme svět plný fantazie" nám umožnil nechat namalovat hry, které jsou vhodné jak pro nejmenší dětičky, tak školáky. Najdete zde hry na rozvoj myšlení, motoriky a rychlosti, i hry zábavné. Už se moc těšíme, až si je budou moci vyzkoušet i děti. My už jsme tu možnost měli a moc jsme se u toho pobavili. Také máme díky tomuto projektu nové krásné a velké pískoviště.

Ještě jednou děkujeme společnosti Mondi a.s., která nás dlouhodobě podporuje a umožňuje nám tak nabízet dětem stále něco nového a zajímavého.