Novinky

01.04.2021 Pečení jidášů pro DSCHB

Dne 31. 3. se linula celým domečkem DDM krásná vůně. To pracovníci DDM pekli velikonoční jidáše, které si poté vyzvedla paní Gabriela Pilařová a odvezla je babičkám a dědečkům do Domu s chráněnými byty. Byli jsme moc rádi, že jsme je mohli alespoň trošku potěšit v tomto velikonočním čase.

23.02.2021 Změna otevírací doby

Dočasná změna otevírací doby DDM Štětí: PONDĚLÍ - ČTVRTEK od 9 do 16 hodin PÁTEK od 9 do 12 hodin.

30.12.2020 Opětovné přerušení činnosti

Z důvodu nařízení vlády kvůli pandemiii covid-19 jsme nuceni opět přerušit činnost kroužků do odvolání. Od 4. 1. 2021 tedy kroužky probíhat nebudou. Prosíme, sledujte situaci a náš web či facebook, kde budeme zveřejňovat nové informace ohledně nastalé situace. Děkujeme a přejeme všem hodně zdraví.

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Mít kam jít

06.01.2021
Domy dětí a mládeže a střediska volného času přišly s nápadem, jak se v této nelehké době spojit s dětmi aspoň na dálku. Portál Mít kam jít přináší dětem spoustu videí s návody a aktivitami od tanečních, kreativních až po sportovní atd. Do tohoto projektu se zapojil i náš domeček.

Nyní začal tento portál pomáhat i s učením. Najdete zde KAZ - Klub anonymních záškoláků. Po vyplnění jednoduchého poptávkového formuláře, kde vyplníte předmět, třídu atd., vás kontaktuje pracovník některého ze 200 zapojených středisek a s daným úkolem vám pomůže.

Více informací naleznete na www.mitkamjit.cz. Věříme, že si na tomto portálu najde každý něco, co ho zaujme. Těšíme se na vás.