Novinky

19.08.2021 Léto s DDM Štětí

Po delší době byl úspěšně obnoven tábor pro rodiče a děti, který je přizpůsoben dětem od 2 do 6 let. Pro děti byl přichystán pohádkový program v krásné přírodě u hradu Sloup. Dále navazovaly 3 turnusy pobytových táborů pro děti od 6 do 15 let. Kromě celotáborových her si děti užily výlety, adrenalin, koupání, oheň, diskotéky a mnoho dalšího. Předposlední prázdninový týden probíhal příměstský tábor, kdy děti navštívily zábavní park Mirakulum, muzeum her Cibien´s corner a History park Ledčice. Také si protáhly svaly při sportovním dnu. Zakončení proběhlo na městském koupališti ve Štětí. Na všechny tábory nás bezpečně vozil pan Jiří Voleman a jeho řidiči, za což jim patří dík. Děkujeme také firmě Sozol za poskytnutí sponzorského daru na letní tábory. Pracovníci DDM Štětí

29.10.2020 Muzikál Kvítek Mandragory

Je nám velice líto, ale zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je zrušen. O novém termínu budeme jednat s divadlem. Děkujeme za pochopení.

Mít kam jít

06.01.2021
Domy dětí a mládeže a střediska volného času přišly s nápadem, jak se v této nelehké době spojit s dětmi aspoň na dálku. Portál Mít kam jít přináší dětem spoustu videí s návody a aktivitami od tanečních, kreativních až po sportovní atd. Do tohoto projektu se zapojil i náš domeček.

Nyní začal tento portál pomáhat i s učením. Najdete zde KAZ - Klub anonymních záškoláků. Po vyplnění jednoduchého poptávkového formuláře, kde vyplníte předmět, třídu atd., vás kontaktuje pracovník některého ze 200 zapojených středisek a s daným úkolem vám pomůže.

Více informací naleznete na www.mitkamjit.cz. Věříme, že si na tomto portálu najde každý něco, co ho zaujme. Těšíme se na vás.