Novinky

26.05.2020 Vrácení poplatků za kroužky

Vážení rodiče, pokud budete chtít vrátit peníze za kroužek, který se již znovu neotevřel nebo za dobu, kdy musel být uzavřen z důvodu hygienických opatření MZČR, je potřeba napsat a doručit do DDM Štětí, Horova 375 žádost o vrácení poplatku za kroužek. Žádat si mohou i ti rodiče, kteří se rozhodli po znovuotevření kroužku, že jejich dítě nebude kroužek navštěvovat. Žádost bude obsahovat jméno a příjmení rodiče, který o vrácení žádá, tel. kontakt, jméno a příjmení dítěte, název kroužku a číslo účtu, na který máme příslušnou částku vrátit. Výše vráceného poplatku se bude odvíjet z celkových nákladů kroužku za daný školní rok. Žádosti přijímáme do 15. června 2020. Po tomto datu již žádosti o vrácení peněz za kroužek neakceptujeme. Děkujeme za pochopení.

15.05.2020 MC Žabka uzavřeno

Mateřské centrum Žabka zůstává pro tento školní rok uzavřené z důvodu opatření proti koronaviru. Děkujeme za pochopení.

11.05.2020 Poděkování za ochranné pomůcky

Děkujeme městu Štětí za jednorázové roušky a rukavice a paní ředitelce ZŠ T. G. Masaryka Gabriele Hruškové za dodání ochranných štítů.

02.05.2020 Nový termín na muzikál Kvítek Mandragory

Vážení přátelé, rodiče, děti, omlouváme se, zájezd na muzikál Kvítek Mandragory je v termínu 16.5.2020 ZRUŠEN. Divadlo peníze za vstupenky nevrací. Nový termín konání je po dohodě s divadlem určen na 8. 11. 2020. Děkujeme za pochopení. Drahomíra Pištorová, ředitelka DDM Štětí.

Nový kanál DDM a MC Žabka na Youtube

08.04.2020 Nudíte se doma? Chybí vám naše Mateřské centrum a jeho aktivity? Podívejte se na náš nový kanál MC Žabka https://www.youtube.com/channel/UCWTXSg1NW3oHp623XhQDv-w kde vám budeme průběžně nahrávat videa s cvičením, tvořením atd.
Pro děti, které navštěvují naše kroužky, ale nejen pro ně, je připraven na Youtube kanál DDM https://www.youtube.com/channel/UC_ngD3ZCzHXAvt-CD-62PUw.
Jsme rádi, že s vámi můžeme být alespoň touto cestou a už se moc těšíme, až se s vámi budeme moci opět sejít. Hodně zdraví přeje kolektiv DDM.