Novinky

16.10.2019 Vánoční výtvarná soutěž

DDM Štětí ve spolupráci s KIZ pořádá výtvarnou soutěž pro děti. Během měsíce listopadu budou děti ve školách malovat obrázky na téma "Vánoční čas" libovolnou technikou. Soutěž bude rozdělena do 3 kategorií - MŠ, ZŠ 1 stupeň a ZŠ 2. stupeň. Nejkrásnější z nich budete moci vidět 1. prosince 2019 od 14.00 hodin v podloubí na Novém náměstí a sami rozhodnout o vítězi hlasováním pomocí speciálních samolepek, které obdržíte na místě od pracovnic DDM. Výherci budou vyhlášeni na pódiu před rozsvícením stromu a budou jim předány hodnotné ceny. Přijďte se zapojit do hlasování a podpořit tím tvůrčí činnost dětí v tomto předvánočním čase. Těšíme se na vás.

09.10.2019 Cvičení s batolátky v MC Žabka

Pro velký zájem o cvičení s batolátky jsme udělali ve středu 2 skupiny. Nově je tedy cvičení s batolátky od 8.30 do 9.00 a poté od 9.30 do 10.00 hodin.

Týden otevřených dveří DDM Štětí

07.10.2019
Kronika nám prozradila, že je tomu již 70 let, kdy vznikl Dům dětí a mládeže ve Štětí. Při této příležitosti bychom vás rádi pozvali na Týden otevřených dveří od 21.10. do 25.10.

Přijďte se podívat od pondělí do čtvrtka k nám do domečku a nahlédnout tak pod pokličku naší činnosti. V tomto týdnu vás přivítáme na kroužcích, které probíhají u nás v Domě dětí a mládeže, Horova 375 jako jsou Keramika pro děti, Hravá angličtina, Yooutuberka a další.

Rádi vás uvidíme v průběhu týdne i na našich pohybových kroužcích, které probíhají v tělocvičnách základních škol. Stačí nahlédnout do rozpisu a vybrat si kroužek, který vás nejvíce zajímá - Týden otevřených dveří DDM Štětí - rozpis  .

Součástí DDM je Matěřské centrum Žabka, které budete mít možnost v pondělí zdarma navštívit a lépe poznat.

Ve středu pro vás bude v Mateřském centru Žabka připraven tvořivý workshop od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 17.00 hodin a v případě příznivého počasí i zábavné odpoledne na zahradě DDM v době od 13.00 do 17.00 hodin.

Dům dětí a mládeže ve Štětí - to jsou nejen kroužky, ale také rozmanité akce a pořádání táborů jak příměstských, tak pobytových. Děti u nás najdou vyžití i v době podzimních či jarních prázdnin.

S tím vším vás chceme seznámit a proto jsme pro vás při příležitosti tohoto krásného výročí připravili Týden otevřených dveří. Přijďte mezi nás, jste srdečně vítáni!