Novinky

16.10.2019 Vánoční výtvarná soutěž

DDM Štětí ve spolupráci s KIZ pořádá výtvarnou soutěž pro děti. Během měsíce listopadu budou děti ve školách malovat obrázky na téma "Vánoční čas" libovolnou technikou. Soutěž bude rozdělena do 3 kategorií - MŠ, ZŠ 1 stupeň a ZŠ 2. stupeň. Nejkrásnější z nich budete moci vidět 1. prosince 2019 od 14.00 hodin v podloubí na Novém náměstí a sami rozhodnout o vítězi hlasováním pomocí speciálních samolepek, které obdržíte na místě od pracovnic DDM. Výherci budou vyhlášeni na pódiu před rozsvícením stromu a budou jim předány hodnotné ceny. Přijďte se zapojit do hlasování a podpořit tím tvůrčí činnost dětí v tomto předvánočním čase. Těšíme se na vás.

09.10.2019 Cvičení s batolátky v MC Žabka

Pro velký zájem o cvičení s batolátky jsme udělali ve středu 2 skupiny. Nově je tedy cvičení s batolátky od 8.30 do 9.00 a poté od 9.30 do 10.00 hodin.

Začátky kroužků a platba

18.09.2019 Vzhledem k tomu, že se kroužky zaplňují postupně, nemají všechny společný termín zahájení. O tom, kdy kroužek začne, vás budeme informovat mailem. Druhá možnost, jak zjistit termín zahájení, je rozkliknout na našich stránkách v nabídce kroužků daný kroužek. Pokud je již termín zahájení stanoven, je tato informace u kroužku zobrazena.
Platbu za kroužek provádějte nejpozději po druhé účasti dítěte na kroužku. Pokud se rozhodnete, že dítě kroužek nebude navštěvovat, je potřeba nám to oznámit.
Přejeme vašim dětem úspěšný školní rok 2019/2020 a těšíme se na ně.