Novinky

27.06.2019 Anketa - Miniškolička v MC Žabka

Z došlých dotazníků vyplynulo, že o otevření Miniškoličky v uzavřeném kolektivu je menší zájem, nežli o službu hlídání dětí při běžném provozu MC tak, jak bylo doposud. Děkujeme všem, kteří se ankety zúčastnili. Od 2. září se na vás těšíme ve stejnou provozní dobu jako ve školním roce 2018/2019.

24.06.2019 Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, milé děti. Po prázdninách pro vás opět otevřeme mnoho kroužků, ze kterých si vybere opravdu každý. Již nyní máte možnost si na našich stránkách prohlédnout předběžnou nabídku kroužků. Vzhledem k tomu, že o tělocvičnách a jiných volných prostorech se bude rozhodovat teprve v září a také naši vedoucí budou teprve vědět, kdy budou mít volno, budeme upřesňovat a aktualizovat kroužky během září. Prosíme vás tedy o trpělivost.

21.03.2019 Půjčování hoverboardů

Děti, které navštěvují naší otevřenou hernu, si mohou bezplatně vypůjčit na zahradu DDM hoverboardy. Podmínkou je zvládnutí jízdy a užití ochranných pomůcek, které jsou u nás také k dispozici. Jezdit se může pouze v areálu DDM. Dále pro děti z herny nabízíme bezplatné zapůjčení pingpongových pálek a míčků. Na zahradě máme pingpongový stůl.

Poděkování

03.09.2019 Chtěla bych touto cestou poděkovat všem vedoucím za jejich vzornou přípravu a účast na našich jak pobytových, tak příměstských letních táborech, včetně LTD Mondi 2019.

Děkuji vám všem za vaši obětavou práci, trpělivost, za vaše nápady, nadšení a elán.

Zároveň bych chtěla poděkovat všem svým zaměstnancům a to jak interním, tak externím - vedoucím kroužků za jejich odvedenou velmi kvalitní, zodpovědnou práci v oblasti volnočasových aktivit.

Děkuji i všem, co nám v průběhu roku pomáháte na akcích bez nároku na odměnu.

Jsem ráda, že vás máme, bez vás všech bychom to nedali!

Těšíme se na naši další vzájemnou spolupráci.

Drahomíra Pištorová - ředitelka DDM Štětí.